מתנות לעצמאית המחוייבת להצלחתה

gift_47

הספר לעצמאיות – "ניהול חכם של העסק עפ"י שיטת הכובעים"

בעסק שלך, את חובשת את כל הכובעים וממלאת אינספור פונקציות, ביניהן: מנכ"ל, מנהלת שיווק, מנהלת כספים, מכירות, משאבי אנוש, ושירות לקוחות.

הצילו! איך מוצאים את הידיים והרגלים בסבך המטלות השונות שהעסק שלך צריך? איך הופכים תוך דקה מנציגת מכירות לסמנכ"ל כספים למנהלת שימור לקוחות?

הספר "ניהול חכם של העסק עפ"י שיטת הכובעים" ילמד אותך בכל פרק תנועת ריקוד חדשה מתוך ריקוד ניהול העסק, ולבסוף כשתחברי את כל התנועות לריקוד זורם, אף אדם מהצד לא יצליח להבין איך את עושה את זה…

gift_47

פרקים מהספר "כל התשובות ליצירת שיתופי פעולה איכותיים בין נשים"

24348877 (1)שיתוף פעולה עסקי חכם יכול להקפיץ את העסק כמה דרגות למעלה וליצור סביבה עסקית ורווחית רצויה לכל הגורמים המעורבים בשיתוף הפעולה.

הספר "כל התשובות ליצירת שיתופי פעולה איכותיים בין נשים" (שניתן לרכוש במלואו כאן) נכתב כדי לתת לך, בעלת העסק המחפשת את הפריצה קדימה ומעוניינת לדעת על האפשרויות שעומדות בפניך, את כל הידע שצברנו במשך שנים של ליווי עסקים ואלפי שיתופי פעולה שנרקמו, אצלנו, אצל לקוחותינו ומול עינינו. על מנת שתדעי לזהות הזדמנויות, להעז ליזום שיתופי פעולה, לחשוב מחוץ למסגרת ולמצוא את הדרכים החכמות ליצירת שתופי פעולה.

gift_47

להיות אישה, להרוויח כמו גבר

7 דרכים לנצח את הסטטיסטיקה ולהרוויח הרבה יותר

להיות אישה, להרוויח כמו גברזה לא סוד שבשוק העבודה נשים מרוויחות בממוצע 34% פחות מאשר גברים. לנתון הזה יש אין ספור סיבות – היסטוריות, חברתיות, חינוכיות ואישיות. לא משנה מהן הנסיבות, כשזה מגיע לעסק שלך, יש לך סיבה טובה לרצות להרוויח 100%, כמו שמגיע לך.

המדריך הזה נכתב כדי לעזור לך לפרוץ דרך תקרת הזכוכית, להפסיק לעבוד "בשביל להצדיק את הגן של הילד", להתגבר על הפחד מכישלון ועל הפחד מ… הצלחה, ללמוד לנצל את האינטואיציות הנשיות שלך כדי "לצוד" את ההישג הבא ולמנף את הכישורים שלך כאישה וכאם במקום לראות בהם מהמורות בדרך לפסגה.

יחד נבחן לעומק את המיתוסים הוותיקים שכל אחת מאתנו מכירה ונספר את הסיפור מחדש

מתנה 2

gift_47

מה חסר לעסק שלך כדי להצליח?

"שימי לך מטרה לדעת את עצמך, שזהו הלימוד הקשה מכל לימוד." (מיגל דה סרוונטס)

הגשמת חלום, את בעלת עסק עצמאי!
ובכל זאת משהו לא ממש מושלם.

נסי את "מבחן התמונות לעצמאית המחויבת להצלחתה"
בחרי אחת מהתמונות הבאות, את זו שהכי מדברת אליך, ולפי מספר התמונה – תגלי מה חסר לך.

כי כל מה שאת צריכה זה רק…

 

תגובות

תגובות

מוזמנות לשתףTweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook