טל מזור

טל מזור, מלווה עסקית לנשים המחוייבות להצלחתן.

טל-מזורטל מזור, יוזמת ומנהלת הארגון

ארגון אמא שפע הוקם ע"י טל מזור, יזמית ואשת עסקים. מלווה עסקית, ומרצה בעלת ניסיון רב בתחום הניהול הנשי.
בהכשרתה המקצועית היא מאמנת עסקית ומנחת קבוצות (M.A). באמתחתה ניסיון של כ- 10 שנים בליווי עסקי של מאות נשים בישראל ומעבר לים.
טל הקימה את הארגון, מתוך שליחות, כאשר גילתה על בשרה את הקושי והאתגר לנהל, בעולם גברי, מנוכר אשר מותאם לחשיבה עסקית של גברים.
למעשה, הארגון קם מתוך זיהוי הצורך העמוק של אמהות ונשים, בנקודות חיים שונות, לשלוט על שעות העבודה שלהן ולהרחיב ולהגמיש את אפשרויות ההכנסה והקריירה תוך עבודה מהבית או בשעות נוחות יותר.

טל סוחפת באנרגיות הבלתי נדלות שלה, ומביאה את ההבנה העסקית ויכולותיה השיווקיות בהעברת הרצאות ממוקדות, פרקטיות ואפקטיביות בהן היא מצליחה לגרום להנעה של מאות מנהלות, למיצוי הפוטנציאל עבורן ועבור סביבתם האישית והעסקית. היא מנווטת את הארגון כך שייתן כלים מעשיים  לכל מנהלת להתפתח, מבחינה אישית וכלכלית, מבלי להתפשר על נוכחות בחייה שלה ובחיי משפחתה.

מתוך הכרה שהעולם העסקי משתנה ואנו נדרשים להשתנות ביחד איתו,  טל מפתחת, מלמדת ומיישמת בעסקיה מודלים חדשניים:

בין המודלים המעשיים שיצרה,  פיתחה טל את מפת הדרכים לניהול פרוייקטים באמצעות שיטת הכובעים המאפשר לכל מנהלת לתכנן וליצור פרוייקטים בראיה רחבה המקיפה את כל המדדים הנדרשים לניהול נכון של פרוייקט.

בשותפות עם עו"ד מייקל בן דוד הם יצרו את "מהלך פשוט"– מתודולוגיה מעשית לניהול עסק עצמאי, המפתחת בצורה יצירתית את האסטרטגיה העסקית של בעל העסק באמצעות עקרונות ומוטיבים המושאלים ממשחק השחמט.
בליווי משותף של מאות בעלי ובעלות עסקים הם חרטו בתודעה של עולם העצמאים את הסלוגן הבלתי ניתן לערעור- "כי זה לא מה שאתה לא יודע, זה מה שאתה לא עושה"

וכמובן מודל השפ"ע -שיתופי פעולה עסקיים, אשר משלב בין תפיסות סושיאל חדשות עם עקרונות שיווק וותיקים.
את המסר הזה, שהכל אפשרי ושהפתרון (כמעט לכל דבר) הוא שתופי פעולה היא החלה לאחרונה להעביר גם בארגונים ובחברות המובילות במשק , המסתייעים בשירותיה כמרצה וכמומחית בתחום הניהול ובתחום שיתופי הפעולה העסקיים.

במקביל לניהול הארגון ולפיתוח מודלים ללמידה וליישום, טל מזור מוסיפה לתרום ולהפיץ את הידע והניסיון שצברה בהנעת נשים לעשייה עסקית מיטבית, בין היתר בפגישות ייעוץ ממוקדות, הנותנות מענה רחב, והסתכלות ממוקדת לגבי האתגרים החוסמים אותך בדרכך להצלחה. בסיום כל מפגש איתה, יוצאת המשתתפת עם מפת פעילות  ברורה, ורעיונות יישומיים לכיוונים שבהם עליך לפעול.

מוזמנות לשתףTweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook