פל"א של שיווק

Paper people on green grass on bright backgroundשיווק הפל"א (פה לאוזן) הוא אולי שיטת השיווק העתיקה והנפוצה ביותר. הוא כלי זמין, ללא עלות ויש בכוחו לייצר אמון עוד בטרם הכרנו את בעל העסק או את המוצר שלו רק בזכות המלצה או חוות דעת של אדם אחר. נראה כי למרות שבכל יום צומחת כאן שיטת שיווק חדשה וייחודית, שיטת הפל"א תמיד תהיה רלוונטית ולכן כדאי להכיר אותה היטב ולדעת איך להשתמש בה למינוף העסק הפרטי שלנו.

הרי ה”סוכנים” שלנו נמצאים בכל מקום. מוכנים לספר, להמליץ ו”להפיץ את הבשורה”. החכמה היא לזהות אותם ואת הפוטנציאל השיווקי הטמון בהם. בסדנת "פל"א של שיווק" מגלות המשתתפות את כוחו של הפל"א (פה לאוזן) ככלי אקטיבי ומגלות מגוון כלים שיווקיים נגישים העומדים לרשותן:

 

bullets_reg_red_194  הנושאים בסדנה:

  • איך למצוא את ה"סוכנים" של העסק ואיך "להפעיל" אותם – ולחסוך זמן ואנרגיה יקרים בניסיונות כושלים ובקשות עזרה מהאנשים הלא נכונים שלא יעשו את העבודה.
  • איך להפוך כל לקוח למשווק – היכולת להפוך לקוח שכבר התנסה בחווית השירות  שלי תהפוך את חוות הדעת שלו לאותנטית ואמינה יותר ותייצר אוטומטית פניות נלהבות יותר.
  • איך להשתמש בקשרים מקצועיים לצרכים יחצ"ניים – ובכך להבטיח את השארותו של המותג שלנו בתודעה כמעט ללא מאמץ ובעלות מינימלית.

 

arrow7_124

bullets_reg_red_194  והתוצאות המובטחות:

בתום הסדנה יוצאות המשתתפות עם ידע וכלים חינמיים לשיווק העסק שיעזרו להן למנף את הקשרים שלהן בצורה אפקטיבית עבור צמיחת העסק שלהן בקלות רבה יותר.

מוזמנות לשתףTweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook