ממעוף הציפור ליצירת ההצלחה – מאסטרטגיה לטקטיקה!

Risk in businessהרבה מאוד עסקים קטנים מוותרים על בניית תכנית עסקית מסיבות רבות. לעתים זו רק  חוסר הכרה בהכרחיות התהליך לבניית תשתית יציבה לעסק.
חלקם אף נוטים להיבהל ממילים כמו "אסטרטגיה" ו"תכנון" ונעזרים אך ורק ב"אינטואיציה" והברקות של רגע שכאמור אינן מובילות לשום מקום.
בסדנה אנחנו מציעות אלטרנטיבה לכל אותן בעלות עסקים ומזמינות אותן לקבל מושג רחב יותר על תכנית עסקית, כיצד בונים אותה בצורה טובה שמבטיחה תוצאות ואפילו איך לעשות זאת בעצמן בצורה קלה ופשוטה.

בניית תכנית עסקית טובה דורשת ראייה רב מוקדית – מהתבוננות בעסק כמכלול עד להתמקדות בפרטים הקטנים. מיצירת אסטרטגיה ניהולית ושיווקית ועד להצבת מטרות אופרטיביות מדוקדקות.

במעבר "ממעוף הציפור ליצירת ההצלחה" – לומדות המשתתפות להתבונן בעסק שלהן מכל זווית אפשרית ולנצל מיומנויות נשיות כדי לבנות תכנית עבודה ממוקדת להצלחה.

bullets_reg_red_194  הנושאים בהם נעסוק:

  • איך לזהות את הפער בין המצוי לרצוי – למפות בדרך מפוקחת את מצבו הנוכחי של העסק ולאבחן את הנקודות הראויות לשימור ולשיפור.
  • איך להגדיר מטרות ותוצאות רצויות – ולקבל תמונה ברורה ומדויקת יותר לגבי התוצאה הצפויה בהמשך השנה.,
  • איך לתכנן פעולות ולהגדיר משאבים כדי להשיג את התוצאות הרצויות – וכך לחסוך מאות ואלפי שקלים על פעולות שאינן יעילות או רווחיות עבור העסק.
  • איך לשבץ את הפעילויות ביומן השנתי – עשייה שוטפת, שיווק וזמן אישי – ולהבטיח שמועדים חשובים ורווחיים לעסק לא ישכחו, מה שמותיר מספיק זמן להתכונן ולקבל את התוצאות המקסימליות מאותה פעילות.

arrow7_124

bullets_reg_red_194  והתוצאות המובטחות:

לפחות 80% מבין המשתתפות, מדווחות על שימוש  בכלים שקיבלו לבניית תכנית עסקית מדויקת וממוקדת, אשר  כוללת  את לכל מה שמשמעותי עבורן מבחינת קידום העסק שלהן והחיים הפרטיים.

מוזמנות לשתףTweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook